קריית טבעון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
קריית טבעון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 75.2%, במקום הראשון ישר! (32.9%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 12,041. שיעור הצבעה: 75.2%. קלפיות: 29.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת קריית טבעון במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 3,958 | 32.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 3,111 | 25.8% | 6.4% |
| ביחד | 1,812 | 15.0% | 9.3% |
| הליכוד | 1,289 | 10.7% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 524 | 4.4% | 5.9% |
| המילואימניקים | 340 | 2.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 276 | 2.3% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 258 | 2.1% | 5.7% |
| עמך ישראל | 177 | 1.5% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 94 | 0.8% | 8.8% |
| יהדות התורה | 59 | 0.5% | 5.5% |
| רע"ם | 58 | 0.5% | 5.9% |
| ש"ס | 46 | 0.4% | 5.3% |
| נעם | 4 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 35 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 75.2% | 16.0% | 78.1% | 1.3% |
| 2022 | 67.5% | 20.6% | 75.9% | 1.3% |
| 2021 | 67.1% | 16.6% | 80.7% | 0.7% |
| 2020 | 69.2% | 22.4% | 75.3% | 1.6% |
| 2019 · ספט׳ | 69.4% | 20.1% | 78.4% | 1.0% |
| 2019 · אפר׳ | 71.2% | 22.2% | 72.2% | 0.8% |
| 2015 | 72.3% | 27.7% | 70.2% | 0.6% |
| 2013 | 71.8% | 22.3% גוש הימין | 72.1% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |
| 2009 | 68.3% | 26.7% גוש הימין | 66.4% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |
| 2006 | — | 14.7% גוש הימין | 77.2% גוש המרכז-שמאל | 0.6% |
| 2003 | 68.2% | 31.3% גוש הימין | 64.8% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| קריית עמל | 4,112 | 75.3% | ישר! | 14.3% | 80.7% | 1.2% |
| מרכז טבעון (טבעון העתיקה) | 3,505 | 73.3% | ישר! | 9.8% | 85.3% | 1.7% |
| מעלה טבעון | 1,292 | 79.0% | ישר! | 20.0% | 72.3% | 0.5% |
| רמת טבעון ב' | 817 | 76.1% | ישר! | 13.7% | 81.0% | 2.2% |
| בצל אורנים | 800 | 90.2% | ישר! | 25.6% | 67.4% | 0.1% |
| הגפן | 756 | 67.3% | הדמוקרטים | 24.7% | 66.8% | 2.0% |
| אלרואי | 517 | 76.9% | הליכוד | 36.0% | 54.7% | 0.2% |
| איריס-יסמין | 242 | 62.5% | ישר! | 20.2% | 72.7% | 0.8% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.