ג'דיידה-מכר: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
ג'דיידה-מכר בבחירות 2026: שיעור הצבעה 78.5%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (77.7%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 12,678. שיעור הצבעה: 78.5%. קלפיות: 22.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת ג'דיידה-מכר במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 9,854 | 77.7% | 8.8% |
| רע"ם | 2,402 | 18.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 167 | 1.3% | 6.4% |
| הליכוד | 41 | 0.3% | 20.5% |
| ישר! | 37 | 0.3% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 24 | 0.2% | 5.9% |
| ביחד | 16 | 0.1% | 9.3% |
| המילואימניקים | 5 | 0.0% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2 | 0.0% | 5.7% |
| ש"ס | 1 | 0.0% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| יתר הרשימות | 127 | 1.0% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78.5% | 0.4% | 1.9% | 96.7% |
| 2022 | 53.6% | 1.2% | 2.2% | 95.6% |
| 2021 | 41.6% | 2.9% | 4.7% | 91.9% |
| 2020 | 69.5% | 0.7% | 0.8% | 97.9% |
| 2019 · ספט׳ | 63.2% | 1.1% | 2.9% | 94.2% |
| 2019 · אפר׳ | 44.6% | 2.2% | 7.1% | 85.6% |
| 2015 | 69.2% | 1.2% | 3.0% | 94.9% |
| 2013 | 54.2% | 3.3% גוש הימין | 5.0% גוש המרכז-שמאל | 90.3% |
| 2009 | 48.4% | 0.8% גוש הימין | 1.5% גוש המרכז-שמאל | 96.8% |
| 2006 | — | 2.8% גוש הימין | 9.8% גוש המרכז-שמאל | 86.1% |
| 2003 | 63.9% | 0.9% גוש הימין | 8.4% גוש המרכז-שמאל | 88.9% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ג'דידה | 4,079 | 78.9% | הרשימה המשותפת | 0.5% | 1.5% | 96.8% |
| שיכונים דרומיים (מכר) | 3,437 | 78.9% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.7% | 96.9% |
| שכונה מזרחית | 2,886 | 77.8% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 2.9% | 96.0% |
| מכר | 2,276 | 78.2% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.8% | 96.9% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.