כפר כנא: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
כפר כנא בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.6%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (72.8%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 14,012. שיעור הצבעה: 80.6%. קלפיות: 24.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת כפר כנא במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 10,201 | 72.8% | 8.8% |
| רע"ם | 3,337 | 23.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 252 | 1.8% | 6.4% |
| הליכוד | 54 | 0.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 50 | 0.4% | 5.9% |
| ישר! | 38 | 0.3% | 16.1% |
| ש"ס | 8 | 0.1% | 5.3% |
| עמך ישראל | 5 | 0.0% | 1.7% |
| ביחד | 4 | 0.0% | 9.3% |
| המילואימניקים | 3 | 0.0% | 2.7% |
| יהדות התורה | 2 | 0.0% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 56 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 80.6% | 0.5% | 2.5% | 96.6% |
| 2022 | 52.5% | 2.7% | 3.5% | 93.1% |
| 2021 | 48.1% | 4.1% | 2.4% | 90.9% |
| 2020 | 71.0% | 1.4% | 3.8% | 94.6% |
| 2019 · ספט׳ | 62.9% | 1.8% | 6.4% | 87.2% |
| 2019 · אפר׳ | 48.4% | 5.4% | 7.0% | 82.8% |
| 2015 | 70.0% | 2.4% | 4.6% | 92.5% |
| 2013 | 59.8% | 6.5% גוש הימין | 10.7% גוש המרכז-שמאל | 82.2% |
| 2009 | 58.1% | 2.9% גוש הימין | 1.8% גוש המרכז-שמאל | 94.4% |
| 2006 | — | 1.4% גוש הימין | 13.3% גוש המרכז-שמאל | 84.5% |
| 2003 | 68.1% | 2.5% גוש הימין | 5.3% גוש המרכז-שמאל | 90.7% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אל-מחדר | 4,714 | 80.3% | הרשימה המשותפת | 0.5% | 2.5% | 96.4% |
| אל-מסאלה | 2,878 | 80.8% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 2.0% | 96.9% |
| אזור התעשייה | 2,376 | 81.3% | הרשימה המשותפת | 0.9% | 3.5% | 95.1% |
| בית ספר יסודי ג' | 2,278 | 79.2% | הרשימה המשותפת | 0.0% | 2.4% | 97.4% |
| העיר העתיקה (אל-בלד) | 1,766 | 82.2% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 1.7% | 97.9% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.