חריש: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
חריש בבחירות 2026: שיעור הצבעה 76.7%, במקום הראשון הליכוד (22.3%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 17,310. שיעור הצבעה: 76.7%. קלפיות: 35.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 3,853 | 22.3% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 2,360 | 13.6% | 5.7% |
| ישר! | 2,177 | 12.6% | 16.1% |
| ש"ס | 1,942 | 11.2% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 1,845 | 10.7% | 5.1% |
| ביחד | 1,387 | 8.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 946 | 5.5% | 5.9% |
| המילואימניקים | 712 | 4.1% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 595 | 3.4% | 6.4% |
| יהדות התורה | 525 | 3.0% | 5.5% |
| עמך ישראל | 421 | 2.4% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 168 | 1.0% | 8.8% |
| נעם | 115 | 0.7% | 0.2% |
| רע"ם | 92 | 0.5% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 172 | 1.0% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 76.7% | 60.8% | 29.5% | 1.5% |
| 2022 | 71.4% | 68.1% | 29.0% | 1.0% |
| 2021 | 67.9% | 50.4% | 46.8% | 0.3% |
| 2020 | 72.6% | 66.6% | 31.5% | 1.3% |
| 2019 · ספט׳ | 74.7% | 63.0% | 35.6% | 0.8% |
| 2019 · אפר׳ | 74.7% | 65.6% | 25.4% | 0.4% |
| 2015 | 68.7% | 77.0% | 16.0% | 2.7% |
| 2013 | 69.7% | 67.9% גוש הימין | 21.6% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |
| 2009 | 67.9% | 48.5% גוש הימין | 42.7% גוש המרכז-שמאל | 1.4% |
| 2006 | — | 39.2% גוש הימין | 54.1% גוש המרכז-שמאל | 1.1% |
| 2003 | 70.6% | 50.5% גוש הימין | 44.9% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| החורש | 5,339 | 76.8% | הליכוד | 70.4% | 21.4% | 1.1% |
| אבני חן | 4,463 | 74.5% | הליכוד | 60.4% | 30.0% | 2.6% |
| הפרחים | 3,906 | 77.8% | הליכוד | 49.5% | 39.0% | 1.5% |
| בצוותא | 2,169 | 77.4% | הליכוד | 55.9% | 33.4% | 0.4% |
| מעו"ף | 1,433 | 79.6% | הליכוד | 64.7% | 26.2% | 1.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.