בית שמש: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
בית שמש בבחירות 2026: שיעור הצבעה 67.8%, במקום הראשון יהדות התורה (41.0%). תוצאות לפי רשימות ול־19 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 65,511. שיעור הצבעה: 67.8%. קלפיות: 156.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת בית שמש במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 26,857 | 41.0% | 5.5% |
| ש"ס | 10,382 | 15.8% | 5.3% |
| הליכוד | 9,136 | 13.9% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 5,311 | 8.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 5,289 | 8.1% | 5.1% |
| ישר! | 1,679 | 2.6% | 16.1% |
| ביחד | 1,204 | 1.8% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 1,016 | 1.6% | 5.9% |
| המילואימניקים | 817 | 1.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 790 | 1.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 286 | 0.4% | 6.4% |
| נעם | 99 | 0.2% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 24 | 0.0% | 8.8% |
| רע"ם | 13 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 2,608 | 4.0% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67.8% | 87.0% | 6.4% | 0.1% |
| 2022 | 66.1% | 92.1% | 7.2% | 0.1% |
| 2021 | 61.6% | 82.8% | 16.2% | 0.1% |
| 2020 | 66.5% | 91.1% | 8.6% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 66.0% | 88.9% | 10.6% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 65.3% | 90.1% | 5.4% | 0.0% |
| 2015 | 67.5% | 92.9% | 6.4% | 0.0% |
| 2013 | 64.5% | 86.7% גוש הימין | 9.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 61.6% | 89.3% גוש הימין | 9.2% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 77.5% גוש הימין | 16.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 70.0% | 86.5% גוש הימין | 12.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| רמת הנחלים | 12,544 | 74.7% | יהדות התורה | 88.6% | 4.1% | 0.1% |
| רמת משה,בית שמש הוותיקה | 8,440 | 65.1% | הליכוד | 77.7% | 16.3% | 0.1% |
| גבעת שרת | 6,077 | 69.6% | הליכוד | 70.7% | 18.2% | 0.2% |
| רמת אבי עזרי | 5,771 | 82.6% | יהדות התורה | 93.5% | 0.5% | 0.0% |
| דובב מישרים | 5,332 | 71.2% | יהדות התורה | 94.2% | 0.3% | 0.0% |
| רמת התנאים | 3,650 | 37.3% | יהדות התורה | 98.0% | 0.4% | 0.0% |
| קריית אריה שיינפלד | 3,334 | 70.6% | הליכוד | 68.5% | 20.8% | 0.2% |
| הקריה החרדית | 3,013 | 61.9% | יהדות התורה | 97.0% | 0.2% | 0.0% |
| רמת עזרא | 2,648 | 74.4% | יהדות התורה | 92.5% | 0.3% | 0.0% |
| נווה שמיר | 2,602 | 83.2% | ש"ס | 85.0% | 4.2% | 0.0% |
| חזון עובדיה | 2,550 | 76.6% | יהדות התורה | 93.9% | 0.2% | 0.0% |
| רמת אברהם | 2,182 | 83.4% | יהדות התורה | 97.2% | 0.2% | 0.0% |
| קנה בושם, חפציבה | 1,537 | 43.6% | יהדות התורה | 98.4% | 0.1% | 0.0% |
| ממזרח שמש | 1,295 | 61.8% | יהדות התורה | 97.7% | 0.7% | 0.0% |
| גבעת משקפיים | 1,086 | 83.0% | הציונות הדתית | 80.6% | 4.5% | 0.2% |
| נתיבות ישראל | 1,040 | 75.9% | יהדות התורה | 92.9% | 0.2% | 0.0% |
| איילת השחר | 908 | 67.9% | יהדות התורה | 96.1% | 0.1% | 0.0% |
| פסגות השבע | 870 | 72.7% | הליכוד | 63.7% | 28.0% | 0.0% |
| שפע חיים | 632 | 71.0% | יהדות התורה | 93.2% | 0.0% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.