תל אביב -יפו: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
תל אביב -יפו בבחירות 2026: שיעור הצבעה 65.4%, במקום הראשון ישר! (27.4%). תוצאות לפי רשימות ול־56 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 309,041. שיעור הצבעה: 65.4%. קלפיות: 766.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת תל אביב -יפו במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 84,815 | 27.4% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 65,952 | 21.3% | 6.4% |
| ביחד | 52,198 | 16.9% | 9.3% |
| הליכוד | 43,698 | 14.1% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 15,718 | 5.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 9,494 | 3.1% | 8.8% |
| ש"ס | 7,689 | 2.5% | 5.3% |
| המילואימניקים | 7,054 | 2.3% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 6,939 | 2.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 6,336 | 2.1% | 5.1% |
| עמך ישראל | 3,580 | 1.2% | 1.7% |
| רע"ם | 3,024 | 1.0% | 5.9% |
| יהדות התורה | 1,533 | 0.5% | 5.5% |
| נעם | 73 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 938 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 65.4% | 21.4% | 70.8% | 4.1% |
| 2022 | 59.6% | 27.4% | 67.3% | 3.8% |
| 2021 | 60.0% | 23.1% | 73.1% | 2.4% |
| 2020 | 61.7% | 29.5% | 65.9% | 4.3% |
| 2019 · ספט׳ | 62.1% | 27.7% | 68.8% | 3.2% |
| 2019 · אפר׳ | 63.0% | 30.2% | 63.2% | 2.3% |
| 2015 | 65.3% | 36.5% | 58.9% | 3.2% |
| 2013 | 62.6% | 29.6% גוש הימין | 61.1% גוש המרכז-שמאל | 3.3% |
| 2009 | 59.0% | 35.6% גוש הימין | 56.7% גוש המרכז-שמאל | 3.7% |
| 2006 | — | 25.2% גוש הימין | 65.6% גוש המרכז-שמאל | 2.0% |
| 2003 | 60.1% | 43.6% גוש הימין | 50.8% גוש המרכז-שמאל | 2.0% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| הצפון הישן - החלק הצפוני | 25,995 | 58.5% | ישר! | 10.9% | 83.8% | 1.2% |
| לב תל אביב | 21,379 | 61.7% | הדמוקרטים | 10.8% | 84.0% | 2.2% |
| הצפון הישן - החלק הדרומי | 14,136 | 51.5% | ישר! | 12.1% | 82.5% | 1.3% |
| הצפון החדש - החלק הדרומי | 12,232 | 68.2% | הדמוקרטים | 9.2% | 86.4% | 1.5% |
| הצפון החדש - סביבת כיכר המדינה | 11,727 | 69.0% | ישר! | 12.2% | 83.6% | 0.8% |
| יד אליהו | 9,221 | 69.6% | הליכוד | 40.1% | 53.5% | 1.4% |
| נווה אביבים וסביבתה | 9,145 | 70.4% | ישר! | 8.6% | 87.6% | 1.7% |
| גני שרונה | 8,630 | 72.7% | ישר! | 9.9% | 85.2% | 1.6% |
| רמת אביב ג' | 8,298 | 74.7% | ישר! | 13.4% | 82.9% | 0.8% |
| הצפון החדש - החלק הצפוני | 7,914 | 67.0% | ישר! | 9.3% | 85.8% | 1.4% |
| נופי ים | 7,818 | 75.4% | ישר! | 22.4% | 73.3% | 0.4% |
| צהלון ושיכוני חיסכון | 7,014 | 63.6% | הרשימה המשותפת | 7.0% | 40.7% | 50.6% |
| התקווה | 6,947 | 61.1% | הליכוד | 63.8% | 31.0% | 0.7% |
| המשתלה | 6,455 | 80.5% | ישר! | 11.6% | 83.8% | 0.6% |
| נווה חן | 6,336 | 67.3% | הליכוד | 55.3% | 38.2% | 0.3% |
| פלורנטין | 6,161 | 64.6% | הדמוקרטים | 12.8% | 81.0% | 2.4% |
| כפיר | 6,026 | 70.2% | הליכוד | 64.3% | 30.5% | 0.2% |
| בבלי | 5,892 | 73.8% | ישר! | 12.1% | 83.8% | 0.6% |
| נחלת יצחק | 5,759 | 78.3% | ישר! | 19.2% | 75.2% | 0.6% |
| רמת אביב | 5,732 | 65.8% | הדמוקרטים | 7.7% | 87.6% | 2.0% |
| נווה עופר | 5,698 | 65.1% | הליכוד | 59.1% | 32.6% | 4.1% |
| שפירא | 5,628 | 57.9% | הדמוקרטים | 38.5% | 53.4% | 4.4% |
| עג'מי וגבעת עלייה | 5,581 | 60.0% | הרשימה המשותפת | 8.6% | 36.2% | 53.3% |
| נווה שרת | 5,550 | 68.7% | ישר! | 35.7% | 59.5% | 0.5% |
| נווה צדק | 5,407 | 53.3% | ישר! | 22.8% | 70.8% | 1.3% |
| הדר יוסף | 5,256 | 74.2% | ישר! | 18.7% | 76.6% | 1.0% |
| קריית שלום | 5,040 | 69.9% | הליכוד | 62.7% | 31.6% | 1.2% |
| נווה דן | 4,617 | 77.9% | ישר! | 10.7% | 85.2% | 0.8% |
| תוכנית ל' | 4,581 | 77.6% | ישר! | 16.5% | 79.1% | 0.5% |
| צפון יפו | 4,524 | 55.2% | הדמוקרטים | 10.0% | 73.1% | 13.1% |
| נאות אפקה א' | 4,087 | 77.3% | ישר! | 11.6% | 84.0% | 0.7% |
| נווה שאנן | 4,069 | 59.7% | הדמוקרטים | 11.5% | 82.2% | 2.3% |
| מונטיפיורי | 4,046 | 51.8% | ישר! | 16.5% | 76.9% | 2.2% |
| כוכב הצפון | 3,925 | 78.1% | ישר! | 15.6% | 81.0% | 0.4% |
| ביצרון ורמת ישראל | 3,871 | 75.2% | ישר! | 25.3% | 69.9% | 1.3% |
| כרם התימנים | 3,698 | 46.6% | ישר! | 21.4% | 71.5% | 1.2% |
| יפו ד' גבעת התמרים | 3,457 | 56.6% | הליכוד | 44.8% | 33.4% | 17.8% |
| תל ברוך צפון | 3,263 | 82.1% | ישר! | 10.9% | 86.1% | 0.2% |
| רמת החייל | 3,173 | 76.8% | ישר! | 17.6% | 78.3% | 0.8% |
| אזורי חן | 3,113 | 76.7% | ישר! | 15.9% | 79.9% | 0.5% |
| ניר אביב | 2,798 | 67.1% | הליכוד | 57.8% | 37.5% | 0.2% |
| אורות | 2,795 | 64.8% | הליכוד | 51.5% | 43.5% | 0.4% |
| תל חיים | 2,597 | 66.4% | הליכוד | 38.6% | 54.6% | 0.5% |
| עזרא והארגזים | 2,538 | 69.0% | הליכוד | 64.1% | 31.1% | 0.6% |
| יפו ג' ונווה גולן | 2,369 | 56.8% | הליכוד | 39.4% | 33.3% | 23.0% |
| מכללת יפו תל אביב ודקר | 2,155 | 60.2% | הרשימה המשותפת | 19.2% | 48.8% | 29.0% |
| מעוז אביב | 1,870 | 75.5% | הדמוקרטים | 7.2% | 89.1% | 1.4% |
| תל ברוך | 1,840 | 78.6% | ישר! | 10.4% | 84.6% | 1.0% |
| צוקי אביב | 1,806 | 71.1% | ישר! | 16.0% | 81.1% | 0.4% |
| צהלה | 1,420 | 78.2% | ישר! | 11.3% | 86.0% | 0.2% |
| צמרות איילון | 1,315 | 74.0% | ישר! | 29.6% | 67.3% | 0.6% |
| לבנה - ידידיה | 1,315 | 68.5% | הליכוד | 64.6% | 30.6% | 0.2% |
| רמת הטייסים | 1,257 | 70.3% | ישר! | 33.4% | 57.8% | 0.9% |
| פארק החורשות | 985 | 57.9% | הדמוקרטים | 14.9% | 75.3% | 4.7% |
| גלילות | 387 | 72.4% | ישר! | 27.1% | 68.0% | 0.5% |
| עתידים | 193 | 85.9% | ישר! | 10.4% | 87.0% | 0.5% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.