VoteIsrael

כפר קרע: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר קרע בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.6%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (54.6%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 12,461. שיעור הצבעה: 82.6%. קלפיות: 22.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת כפר קרע במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת6,80254.6%8.8%
רע"ם5,29642.5%5.9%
הדמוקרטים2111.7%6.4%
ישר!270.2%16.1%
הליכוד190.2%20.5%
ש"ס100.1%5.3%
ישראל ביתנו60.0%5.9%
ביחד30.0%9.3%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
המילואימניקים20.0%2.7%
הציונות הדתית10.0%5.1%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות810.7%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202682.6%0.3%2.0%97.1%
202262.2%0.6%1.8%97.3%
202145.5%3.5%6.0%89.9%
202071.9%1.7%1.1%96.6%
2019 · ספט׳64.5%2.3%5.5%90.7%
2019 · אפר׳47.2%2.8%13.5%81.5%
201574.6%2.0%2.8%94.3%
201367.2%0.9% גוש הימין8.7% גוש המרכז-שמאל88.5%
200969.5%1.0% גוש הימין3.5% גוש המרכז-שמאל93.3%
2006—0.7% גוש הימין18.9% גוש המרכז-שמאל75.2%
200367.1%3.7% גוש הימין18.4% גוש המרכז-שמאל72.3%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קריית החינוך4,98182.6%הרשימה המשותפת0.3%1.6%97.5%
אל-חווארנה2,85883.1%הרשימה המשותפת0.4%3.3%95.6%
אל-מטלה2,85082.1%הרשימה המשותפת0.1%1.3%97.8%
זהרת א-סנדחאווי1,21080.6%הרשימה המשותפת0.1%1.8%97.5%
אל-מפאח'ר56287.7%הרשימה המשותפת0.4%2.8%96.3%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים