VoteIsrael

שגב-שלום: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

שגב-שלום בבחירות 2026: שיעור הצבעה 83.4%, במקום הראשון רע"ם (91.7%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 6,110. שיעור הצבעה: 83.4%. קלפיות: 11.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת שגב-שלום במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם5,60591.7%5.9%
הרשימה המשותפת3315.4%8.8%
הדמוקרטים1031.7%6.4%
ישר!140.2%16.1%
הליכוד110.2%20.5%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
המילואימניקים20.0%2.7%
ביחד10.0%9.3%
ש"ס10.0%5.3%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות390.6%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202683.4%0.2%1.9%97.2%
202253.3%1.8%0.9%96.6%
202149.3%3.8%0.8%94.6%
202065.6%1.0%0.6%97.4%
2019 · ספט׳61.3%0.9%2.1%95.8%
2019 · אפר׳42.0%1.1%3.7%94.4%
201551.8%3.8%6.5%87.4%
201339.4%4.7% גוש הימין2.2% גוש המרכז-שמאל90.4%
200945.7%2.1% גוש הימין3.2% גוש המרכז-שמאל91.9%
2006—2.0% גוש הימין19.6% גוש המרכז-שמאל74.6%
200350.9%4.7% גוש הימין23.1% גוש המרכז-שמאל68.6%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
מרכז4,49881.2%רע"ם0.3%1.1%97.8%
שכונה ו3,57282.4%רע"ם0.2%0.6%98.1%
שכונה ה3,23082.2%רע"ם0.2%2.2%96.9%
שכונה ג'1,18887.1%רע"ם0.3%1.5%97.8%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים