באר יעקב: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
באר יעקב בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.1%, במקום הראשון הליכוד (32.3%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 19,829. שיעור הצבעה: 82.1%. קלפיות: 39.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת באר יעקב במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 6,414 | 32.3% | 20.5% |
| ישר! | 3,900 | 19.7% | 16.1% |
| ביחד | 2,684 | 13.5% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 1,810 | 9.1% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 1,142 | 5.8% | 5.9% |
| המילואימניקים | 1,096 | 5.5% | 2.7% |
| ש"ס | 1,015 | 5.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 572 | 2.9% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 499 | 2.5% | 6.4% |
| עמך ישראל | 493 | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 106 | 0.5% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 20 | 0.1% | 8.8% |
| רע"ם | 10 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 7 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 61 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 82.1% | 50.0% | 41.5% | 0.2% |
| 2022 | 77.8% | 57.6% | 40.6% | 0.1% |
| 2021 | 72.9% | 45.2% | 52.9% | 0.2% |
| 2020 | 76.8% | 56.4% | 43.2% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 76.2% | 50.4% | 48.9% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 76.2% | 55.4% | 38.5% | 0.1% |
| 2015 | 78.6% | 61.5% | 37.1% | 0.1% |
| 2013 | 72.0% | 48.4% גוש הימין | 46.0% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 62.7% | 57.4% גוש הימין | 38.7% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2006 | — | 43.2% גוש הימין | 47.0% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 66.6% | 66.0% גוש הימין | 32.0% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| צמרות | 5,838 | 85.9% | הליכוד | 44.2% | 46.4% | 0.1% |
| פארק המושבה | 3,610 | 82.2% | הליכוד | 44.3% | 47.3% | 0.2% |
| חתני פרס ישראל | 2,623 | 86.0% | הליכוד | 42.2% | 47.9% | 0.0% |
| גני מנחם | 2,407 | 77.6% | הליכוד | 61.2% | 32.4% | 0.3% |
| האקליפטוס | 2,260 | 85.5% | הליכוד | 52.3% | 38.2% | 0.3% |
| הרצל | 1,880 | 73.2% | הליכוד | 68.0% | 24.9% | 0.2% |
| רמב"ם | 1,211 | 75.7% | הליכוד | 57.2% | 36.2% | 0.2% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.