VoteIsrael

רמת גן: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

רמת גן בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.2%, במקום הראשון ישר! (28.8%). תוצאות לפי רשימות ול־26 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 106,321. שיעור הצבעה: 71.2%. קלפיות: 236.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת רמת גן במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
ישר!30,57028.8%16.1%
ביחד19,37018.2%9.3%
הליכוד19,06317.9%20.5%
הדמוקרטים13,62312.8%6.4%
ישראל ביתנו7,1726.7%5.9%
המילואימניקים3,7693.5%2.7%
הציונות הדתית3,5583.3%5.1%
עוצמה יהודית3,3953.2%5.7%
ש"ס2,3442.2%5.3%
עמך ישראל1,8911.8%1.7%
יהדות התורה5670.5%5.5%
הרשימה המשותפת4050.4%8.8%
רע"ם1900.2%5.9%
נעם250.0%0.2%
יתר הרשימות3790.4%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202671.2%27.2%66.5%0.6%
202265.2%35.5%62.0%0.5%
202164.8%28.6%69.0%0.3%
202066.0%38.0%61.0%0.7%
2019 · ספט׳66.3%35.3%63.9%0.3%
2019 · אפר׳67.1%39.4%54.7%0.3%
201569.3%46.8%51.6%0.2%
201366.3%36.6% גוש הימין57.2% גוש המרכז-שמאל0.4%
200963.5%42.6% גוש הימין52.7% גוש המרכז-שמאל0.4%
2006—29.5% גוש הימין64.4% גוש המרכז-שמאל0.2%
200365.3%50.5% גוש הימין46.8% גוש המרכז-שמאל0.2%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
מתחם נגבה8,64173.6%ישר!28.0%65.4%0.5%
מרום נווה7,55575.4%ישר!27.1%66.7%0.3%
נווה יהושע7,51575.0%ישר!34.7%58.7%0.3%
גפן6,26770.1%ישר!24.1%69.5%0.5%
מרכז העיר6,07660.8%ישר!22.4%70.6%1.1%
רמת עמידר5,45972.8%הליכוד54.3%39.5%0.3%
יהלום5,00964.2%ישר!24.8%68.4%0.8%
חשמונאים4,94270.9%ישר!19.3%74.6%0.8%
הבילויים4,75574.1%ישר!29.3%63.8%0.4%
רמת שקמה4,26972.8%הליכוד49.8%44.8%0.4%
חרוזים3,93875.8%ישר!16.3%78.2%0.7%
קריית קריניצי3,93877.0%ישר!18.3%74.5%0.7%
שיכון ותיקים3,92977.3%ישר!18.2%77.1%0.6%
רמת חן3,87275.5%ישר!15.9%79.4%0.6%
נחלת גנים3,52468.7%ישר!26.9%66.7%0.5%
תל בנימין3,35864.3%ישר!23.9%70.2%0.7%
הלל3,31863.1%ישר!33.6%59.4%0.9%
יד לבנים3,15868.2%ישר!21.8%71.7%0.6%
קריית בורוכוב3,10174.3%ישר!30.5%62.7%0.6%
הראשונים2,87472.5%ישר!17.4%76.7%0.6%
עליות2,80870.5%ישר!30.7%62.5%0.6%
רמת אפעל2,60674.8%ישר!15.4%80.7%0.2%
בן גוריון2,06067.9%ישר!26.0%66.3%1.1%
שיכון מזרחי1,94670.3%ישר!30.0%63.8%0.4%
תל גנים1,04176.9%ישר!19.0%74.9%0.4%
כפר אז"ר36280.4%ישר!9.1%86.7%0.3%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים