טייבה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
טייבה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 80.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (83.8%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 26,942. שיעור הצבעה: 80.7%. קלפיות: 46.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת טייבה במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 22,564 | 83.8% | 8.8% |
| רע"ם | 3,736 | 13.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 429 | 1.6% | 6.4% |
| הליכוד | 41 | 0.2% | 20.5% |
| ישר! | 31 | 0.1% | 16.1% |
| ש"ס | 8 | 0.0% | 5.3% |
| המילואימניקים | 6 | 0.0% | 2.7% |
| יהדות התורה | 5 | 0.0% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 5 | 0.0% | 5.1% |
| ביחד | 4 | 0.0% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 3 | 0.0% | 5.9% |
| נעם | 2 | 0.0% | 0.2% |
| עוצמה יהודית | 1 | 0.0% | 5.7% |
| עמך ישראל | 1 | 0.0% | 1.7% |
| יתר הרשימות | 106 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 80.7% | 0.2% | 1.7% | 97.6% |
| 2022 | 57.7% | 0.6% | 2.1% | 96.9% |
| 2021 | 43.4% | 1.4% | 5.9% | 92.3% |
| 2020 | 70.9% | 0.3% | 1.1% | 98.3% |
| 2019 · ספט׳ | 66.6% | 0.7% | 4.1% | 94.6% |
| 2019 · אפר׳ | 61.8% | 1.2% | 9.0% | 89.2% |
| 2015 | 74.0% | 0.8% | 2.7% | 95.6% |
| 2013 | 60.5% | 1.4% גוש הימין | 4.2% גוש המרכז-שמאל | 93.8% |
| 2009 | 64.4% | 1.3% גוש הימין | 1.0% גוש המרכז-שמאל | 97.4% |
| 2006 | — | 0.6% גוש הימין | 6.8% גוש המרכז-שמאל | 92.0% |
| 2003 | 65.3% | 5.0% גוש הימין | 12.8% גוש המרכז-שמאל | 77.8% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אל-באטין | 6,457 | 80.1% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 1.8% | 97.6% |
| כרם אל-ג'באלי המזרחי | 4,782 | 81.3% | הרשימה המשותפת | 0.2% | 2.2% | 97.2% |
| אל-קינה | 2,928 | 82.1% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.3% | 97.8% |
| אבו אל-עקארב | 2,414 | 81.5% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.8% | 97.6% |
| גרעין (העיר העתיקה) | 2,277 | 80.4% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 2.0% | 97.4% |
| וסט אל-בלד | 2,259 | 80.7% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.5% | 97.7% |
| רוק | 1,751 | 79.3% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.5% | 98.0% |
| ואד אל-אסד | 1,734 | 79.4% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.9% | 98.4% |
| אל-ח'לה א-שמאלייה | 1,179 | 79.3% | הרשימה המשותפת | 0.3% | 1.2% | 98.1% |
| אלחי א-שרקי | 1,161 | 81.1% | הרשימה המשותפת | 0.1% | 2.5% | 97.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.