VoteIsrael

כפר סבא: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כפר סבא בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.8%, במקום הראשון ישר! (30.0%). תוצאות לפי רשימות ול־28 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 62,920. שיעור הצבעה: 74.8%. קלפיות: 138.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת כפר סבא במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
ישר!18,89130.0%16.1%
הליכוד11,66018.5%20.5%
ביחד10,87817.3%9.3%
הדמוקרטים8,21713.1%6.4%
ישראל ביתנו4,2526.8%5.9%
עוצמה יהודית2,2033.5%5.7%
המילואימניקים2,0293.2%2.7%
הציונות הדתית1,9353.1%5.1%
ש"ס1,2312.0%5.3%
עמך ישראל1,0141.6%1.7%
יהדות התורה1550.2%5.5%
הרשימה המשותפת1440.2%8.8%
רע"ם1030.2%5.9%
נעם230.0%0.2%
יתר הרשימות1850.3%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202674.8%27.3%67.1%0.4%
202269.9%33.7%64.3%0.3%
202169.9%26.9%71.4%0.2%
202072.2%35.2%64.0%0.5%
2019 · ספט׳72.1%32.5%66.8%0.3%
2019 · אפר׳73.2%36.9%58.1%0.2%
201574.9%43.2%55.2%0.2%
201371.7%35.1% גוש הימין59.0% גוש המרכז-שמאל0.3%
200967.9%41.2% גוש הימין55.1% גוש המרכז-שמאל0.3%
2006—28.4% גוש הימין65.0% גוש המרכז-שמאל0.2%
200371.0%46.3% גוש הימין50.9% גוש המרכז-שמאל0.2%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קריית ספיר (מזרח)12,70072.7%ישר!29.6%64.8%0.3%
השכונה הירוקה (כ״ס/80)4,82685.1%ישר!12.8%82.5%0.1%
הזמר העברי4,40781.9%ישר!14.6%80.9%0.4%
גבעת אשכול4,13471.0%הליכוד37.2%56.3%0.2%
צפון3,88678.4%ישר!29.6%63.8%0.3%
ארלוזורוב3,45373.0%ישר!16.6%78.3%0.3%
ראשונים3,41668.1%ישר!29.2%64.2%0.4%
כפר סבא3,32175.7%ישר!19.3%75.4%0.8%
הפרחים2,85074.9%ישר!20.0%74.1%0.6%
מעוז2,67173.6%ישר!20.4%75.1%0.3%
גאולים2,40072.3%ישר!27.3%65.6%0.5%
שיכון עלייה1,98075.3%הליכוד73.3%21.6%0.0%
קפלן1,94977.2%הליכוד58.1%36.6%0.3%
שיכוני מזרחי1,76773.9%ישר!25.2%69.4%0.5%
גני השרון1,50175.7%ישר!28.5%66.4%0.1%
קריית ספיר (מערב)1,16572.7%ישר!31.0%64.0%0.7%
אלי כהן1,01976.5%ישר!26.6%67.1%0.1%
סביוני הכפר84477.7%ישר!11.4%84.7%0.4%
פועלים ב'73273.2%ישר!20.5%74.7%0.0%
כפר סבא הצעירה59383.5%ישר!17.5%75.4%0.7%
אליעזר52172.4%ישר!26.9%69.3%0.2%
ותיקים50081.6%ישר!15.2%82.0%0.2%
אזור תעסוקה צומת רעננה49975.4%ישר!13.4%82.0%1.0%
הדרים41176.0%ישר!30.2%62.5%0.5%
יוספטל39870.5%הליכוד62.8%24.9%8.0%
כיסופים36869.9%הליכוד64.1%28.0%0.0%
חלוצים31373.0%הליכוד30.4%64.9%0.0%
הפארק29652.2%ישראל ביתנו21.3%75.0%0.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים