יקנעם עילית: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
יקנעם עילית בבחירות 2026: שיעור הצבעה 74.3%, במקום הראשון הליכוד (30.1%). תוצאות לפי רשימות ול־8 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 15,200. שיעור הצבעה: 74.3%. קלפיות: 34.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת יקנעם עילית במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 4,569 | 30.1% | 20.5% |
| ישר! | 3,126 | 20.6% | 16.1% |
| ביחד | 2,118 | 13.9% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 1,698 | 11.2% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 842 | 5.5% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 722 | 4.8% | 6.4% |
| המילואימניקים | 651 | 4.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 604 | 4.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 383 | 2.5% | 1.7% |
| ש"ס | 281 | 1.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 120 | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 22 | 0.1% | 8.8% |
| רע"ם | 7 | 0.0% | 5.9% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 56 | 0.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 74.3% | 42.2% | 50.4% | 0.2% |
| 2022 | 67.6% | 49.1% | 48.7% | 0.1% |
| 2021 | 67.2% | 40.1% | 57.8% | 0.0% |
| 2020 | 69.4% | 50.9% | 48.4% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 69.4% | 45.1% | 54.1% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 69.9% | 57.0% | 35.2% | 0.1% |
| 2015 | 72.3% | 66.8% | 31.8% | 0.0% |
| 2013 | 68.4% | 52.2% גוש הימין | 41.4% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 65.5% | 61.4% גוש הימין | 36.1% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 43.1% גוש הימין | 50.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 68.2% | 66.5% גוש הימין | 31.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| שער הגיא | 3,880 | 80.8% | ישר! | 34.8% | 57.7% | 0.1% |
| יוקנעם עילית | 2,964 | 66.2% | הליכוד | 49.2% | 44.4% | 0.3% |
| גבעת אלונים | 2,759 | 77.3% | הליכוד | 34.8% | 57.7% | 0.1% |
| גבעת כלניות | 1,802 | 79.4% | הליכוד | 40.3% | 51.0% | 0.1% |
| נוף העמק | 1,619 | 73.6% | הליכוד | 57.0% | 35.8% | 0.6% |
| גבעת יערה | 1,453 | 75.7% | הליכוד | 38.3% | 53.3% | 0.0% |
| נוף לכרמל | 403 | 61.5% | הליכוד | 66.3% | 27.5% | 0.7% |
| רמת יוקנעם | 320 | 58.1% | הליכוד | 54.1% | 42.2% | 0.0% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.