VoteIsrael

ערערה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ערערה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.5%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (79.9%). תוצאות לפי רשימות ול־3 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 12,266. שיעור הצבעה: 79.5%. קלפיות: 24.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת ערערה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת9,80279.9%8.8%
רע"ם2,12817.3%5.9%
הדמוקרטים1821.5%6.4%
הליכוד240.2%20.5%
ישר!140.1%16.1%
ביחד60.0%9.3%
ש"ס50.0%5.3%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
המילואימניקים20.0%2.7%
ישראל ביתנו10.0%5.9%
יהדות התורה10.0%5.5%
הציונות הדתית10.0%5.1%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות970.8%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202679.5%0.3%1.7%97.3%
202252.5%0.8%2.2%96.3%
202139.1%1.0%6.5%91.8%
202068.6%0.4%0.6%98.7%
2019 · ספט׳56.1%1.1%3.7%94.0%
2019 · אפר׳39.2%2.9%14.7%79.9%
201569.7%0.8%2.2%96.2%
201353.1%3.0% גוש הימין6.0% גוש המרכז-שמאל89.6%
200956.1%0.4% גוש הימין1.7% גוש המרכז-שמאל96.7%
2006—0.3% גוש הימין10.7% גוש המרכז-שמאל87.0%
200354.0%1.5% גוש הימין12.7% גוש המרכז-שמאל70.4%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קריית חינוך11,06979.2%הרשימה המשותפת0.3%1.6%97.2%
שיח' ח'לף61881.9%הרשימה המשותפת0.2%1.9%97.7%
ח'אלת עארה57981.6%הרשימה המשותפת0.0%1.6%97.6%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים