אורנית: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
אורנית בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.1%, במקום הראשון ישר! (24.8%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 5,720. שיעור הצבעה: 79.1%. קלפיות: 11.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת אורנית במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 1,416 | 24.8% | 16.1% |
| הליכוד | 1,172 | 20.5% | 20.5% |
| ביחד | 1,041 | 18.2% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 448 | 7.8% | 5.1% |
| המילואימניקים | 409 | 7.2% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 338 | 5.9% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 333 | 5.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 297 | 5.2% | 6.4% |
| עמך ישראל | 196 | 3.4% | 1.7% |
| ש"ס | 44 | 0.8% | 5.3% |
| יהדות התורה | 10 | 0.2% | 5.5% |
| רע"ם | 2 | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 1 | 0.0% | 8.8% |
| נעם | 1 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 12 | 0.2% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79.1% | 35.2% | 54.0% | 0.1% |
| 2022 | 75.3% | 44.9% | 53.1% | 0.0% |
| 2021 | 76.0% | 28.9% | 69.6% | 0.0% |
| 2020 | 76.9% | 47.4% | 52.4% | 0.0% |
| 2019 · ספט׳ | 76.8% | 44.6% | 54.8% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 79.9% | 44.6% | 46.9% | 0.0% |
| 2015 | 81.9% | 52.5% | 45.7% | 0.0% |
| 2013 | 79.2% | 44.5% גוש הימין | 50.6% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 75.1% | 51.9% גוש הימין | 44.5% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 33.3% גוש הימין | 60.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 77.0% | 59.2% גוש הימין | 37.7% גוש המרכז-שמאל | 0.0% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אורנית | 5,720 | 79.1% | ישר! | 35.2% | 54.0% | 0.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.