VoteIsrael

אילת: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

אילת בבחירות 2026: שיעור הצבעה 51.3%, במקום הראשון הליכוד (42.2%). תוצאות לפי רשימות ול־13 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 27,546. שיעור הצבעה: 51.3%. קלפיות: 88.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת אילת במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הליכוד11,62242.2%20.5%
ישר!5,66020.5%16.1%
עוצמה יהודית2,1067.6%5.7%
ישראל ביתנו1,8346.7%5.9%
ביחד1,7506.4%9.3%
הציונות הדתית8963.3%5.1%
המילואימניקים8793.2%2.7%
ש"ס8653.1%5.3%
הדמוקרטים7352.7%6.4%
עמך ישראל4311.6%1.7%
הרשימה המשותפת3141.1%8.8%
רע"ם1520.6%5.9%
יהדות התורה880.3%5.5%
נעם520.2%0.2%
יתר הרשימות1620.6%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202651.3%56.5%36.2%1.7%
202243.0%62.6%34.6%0.8%
202141.3%51.2%45.9%0.5%
202044.9%60.5%38.1%1.0%
2019 · ספט׳45.2%55.6%42.8%0.8%
2019 · אפר׳45.4%61.0%30.9%0.5%
201549.0%65.3%29.9%0.9%
201343.1%49.4% גוש הימין43.2% גוש המרכז-שמאל0.6%
200940.4%51.0% גוש הימין45.2% גוש המרכז-שמאל0.7%
2006—30.9% גוש הימין62.7% גוש המרכז-שמאל0.3%
200345.3%61.0% גוש הימין34.8% גוש המרכז-שמאל0.4%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
רובע 94,42767.5%הליכוד63.2%30.2%1.2%
מצפה ים3,47054.3%הליכוד48.2%44.5%1.0%
רובע 42,76962.8%הליכוד60.1%33.6%0.8%
יעלים ונווה מדבר2,07443.0%הליכוד58.6%33.7%2.6%
רובע 82,01468.3%הליכוד61.0%33.8%0.6%
אורים2,00144.8%הליכוד52.9%38.4%2.0%
רובע 71,92855.0%הליכוד53.6%40.2%1.7%
צאלים1,72357.0%הליכוד55.9%37.1%1.0%
תיירות חוף צפוני1,70439.9%הליכוד50.5%40.2%3.1%
ערבה1,53641.7%הליכוד53.8%37.5%3.1%
דקל1,52042.4%הליכוד61.9%30.1%3.4%
אופיר1,48843.2%הליכוד53.6%38.9%1.8%
האשל89234.7%הליכוד58.1%34.4%2.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים