VoteIsrael

חולון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

חולון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 69.0%, במקום הראשון הליכוד (32.7%). תוצאות לפי רשימות ול־17 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 111,064. שיעור הצבעה: 69.0%. קלפיות: 260.

תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת חולון במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הליכוד36,34632.7%20.5%
ישר!22,96920.7%16.1%
ביחד12,26211.0%9.3%
ישראל ביתנו8,5967.7%5.9%
ש"ס7,8547.1%5.3%
עוצמה יהודית7,6376.9%5.7%
המילואימניקים4,6054.1%2.7%
הדמוקרטים4,2013.8%6.4%
הציונות הדתית3,3543.0%5.1%
עמך ישראל1,7171.5%1.7%
יהדות התורה7890.7%5.5%
הרשימה המשותפת1190.1%8.8%
רע"ם660.1%5.9%
נעם340.0%0.2%
יתר הרשימות5150.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202669.0%50.4%43.2%0.2%
202264.1%56.9%41.3%0.1%
202161.0%47.3%50.8%0.1%
202063.9%56.9%42.5%0.2%
2019 · ספט׳63.9%52.7%46.7%0.1%
2019 · אפר׳64.4%59.4%34.6%0.1%
201566.7%63.8%34.8%0.1%
201361.4%49.7% גוש הימין44.7% גוש המרכז-שמאל0.2%
200959.2%54.4% גוש הימין42.5% גוש המרכז-שמאל0.2%
2006—37.7% גוש הימין57.5% גוש המרכז-שמאל0.1%
200362.1%60.5% גוש הימין37.3% גוש המרכז-שמאל0.2%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
קריית אילון12,21080.2%הליכוד45.9%47.5%0.1%
נאות רחל11,13763.4%הליכוד53.7%39.8%0.2%
קריית שרת מערב10,07870.7%הליכוד49.0%44.9%0.2%
קריית בן גוריון9,14377.0%הליכוד44.8%48.1%0.1%
תל גיבורים8,13569.3%הליכוד69.4%25.6%0.3%
גרין ועם7,64662.0%הליכוד53.6%39.8%0.3%
קריית עבודה7,25068.4%הליכוד44.2%50.0%0.1%
אגרובנק6,15466.6%ישר!35.8%57.4%0.3%
רסקו א'5,99263.3%הליכוד39.0%54.1%0.2%
ג'סי כהן וקריית מיכה5,65460.1%הליכוד62.7%31.6%0.1%
נווה רמז5,48272.0%הליכוד54.2%39.7%0.1%
נאות שושנים5,27072.2%הליכוד45.3%48.4%0.2%
קריית שרת מזרח4,82360.4%הליכוד49.0%44.4%0.2%
קריית רבין4,81878.3%הליכוד51.0%41.9%0.0%
נאות יהודית ונווה ארזים4,05573.0%הליכוד57.8%35.7%0.1%
רסקו ב'2,02267.3%הליכוד57.7%35.7%0.1%
מפדה אזרחי1,19571.2%הליכוד52.4%41.8%0.2%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים