VoteIsrael

כאבול: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כאבול בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.8%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (64.3%). תוצאות לפי רשימות ול־1 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 8,169. שיעור הצבעה: 85.8%. קלפיות: 13.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת כאבול במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת5,25564.3%8.8%
רע"ם2,80034.3%5.9%
הדמוקרטים340.4%6.4%
ישר!230.3%16.1%
הליכוד60.1%20.5%
ישראל ביתנו30.0%5.9%
ביחד20.0%9.3%
עוצמה יהודית20.0%5.7%
ש"ס10.0%5.3%
הציונות הדתית10.0%5.1%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות410.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202685.8%0.1%0.8%98.6%
202270.5%0.4%0.5%98.8%
202163.0%0.7%0.9%98.2%
202082.5%0.4%0.3%99.0%
2019 · ספט׳75.0%3.8%1.8%92.8%
2019 · אפר׳64.4%3.7%2.8%92.2%
201582.4%0.6%0.9%98.1%
201376.9%1.9% גוש הימין0.9% גוש המרכז-שמאל94.8%
200980.3%0.3% גוש הימין0.4% גוש המרכז-שמאל98.9%
2006—0.7% גוש הימין2.9% גוש המרכז-שמאל95.7%
200376.4%2.1% גוש הימין1.3% גוש המרכז-שמאל89.8%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
כאבול8,16985.8%הרשימה המשותפת0.1%0.8%98.6%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים