VoteIsrael

כסיפה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

כסיפה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.8%, במקום הראשון רע"ם (83.2%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 9,926. שיעור הצבעה: 85.8%. קלפיות: 17.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת כסיפה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
רע"ם8,26083.2%5.9%
הרשימה המשותפת1,36713.8%8.8%
הדמוקרטים1101.1%6.4%
ישר!560.6%16.1%
הליכוד260.3%20.5%
ש"ס110.1%5.3%
ביחד30.0%9.3%
ישראל ביתנו30.0%5.9%
המילואימניקים30.0%2.7%
עמך ישראל20.0%1.7%
יהדות התורה10.0%5.5%
הציונות הדתית10.0%5.1%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות820.8%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202685.8%0.4%1.7%97.0%
202255.6%1.3%7.3%90.4%
202146.8%2.3%8.1%88.9%
202060.9%0.8%4.1%94.2%
2019 · ספט׳58.6%2.6%8.8%86.9%
2019 · אפר׳41.3%2.9%9.5%85.9%
201548.8%8.5%7.4%81.1%
201350.7%5.5% גוש הימין2.1% גוש המרכז-שמאל90.9%
200936.3%6.1% גוש הימין4.2% גוש המרכז-שמאל87.6%
2006—4.9% גוש הימין25.0% גוש המרכז-שמאל67.9%
200363.1%10.6% גוש הימין19.6% גוש המרכז-שמאל65.8%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
שכונה 186,65280.0%רע"ם0.5%0.8%97.2%
שכונה 325,36886.4%רע"ם0.4%1.2%97.7%
שכונה 301,27985.8%רע"ם0.6%2.6%96.2%
שכונה 4260789.5%רע"ם0.0%7.7%92.1%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים