VoteIsrael

טמרה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

טמרה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 84.0%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (61.2%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 22,476. שיעור הצבעה: 84.0%. קלפיות: 39.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת טמרה במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת13,76061.2%8.8%
רע"ם7,96635.4%5.9%
הדמוקרטים3271.5%6.4%
ביחד640.3%9.3%
הליכוד620.3%20.5%
ישר!460.2%16.1%
ישראל ביתנו290.1%5.9%
הציונות הדתית60.0%5.1%
ש"ס50.0%5.3%
המילואימניקים40.0%2.7%
עמך ישראל20.0%1.7%
נעם20.0%0.2%
יהדות התורה10.0%5.5%
יתר הרשימות2020.9%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202684.0%0.3%2.1%96.7%
202263.5%0.7%3.6%95.2%
202152.4%0.8%2.5%96.2%
202080.2%1.1%0.5%98.1%
2019 · ספט׳72.4%1.2%2.3%95.1%
2019 · אפר׳58.5%5.4%8.2%77.4%
201580.7%1.0%2.9%94.0%
201370.3%3.3% גוש הימין4.3% גוש המרכז-שמאל91.6%
200958.2%1.4% גוש הימין1.8% גוש המרכז-שמאל95.8%
2006—6.8% גוש הימין12.6% גוש המרכז-שמאל79.4%
200379.2%3.9% גוש הימין8.1% גוש המרכז-שמאל80.2%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
אבו רומאן6,73484.0%הרשימה המשותפת0.3%2.0%96.5%
אל-פאראבי5,08283.9%הרשימה המשותפת0.3%2.8%96.2%
ח'לאת שריף3,43982.8%הרשימה המשותפת0.4%1.9%96.9%
צפונית2,36283.7%הרשימה המשותפת0.1%1.7%97.2%
השכונה העליונה1,88685.8%הרשימה המשותפת0.5%2.1%96.1%
ח'לאת אל-ר'זאל1,78687.0%הרשימה המשותפת0.2%1.1%98.0%
ואדי אל-עין1,18780.3%הרשימה המשותפת0.4%2.1%96.7%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים