צפת: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
צפת בבחירות 2026: שיעור הצבעה 64.2%, במקום הראשון הליכוד (28.5%). תוצאות לפי רשימות ול־7 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 16,021. שיעור הצבעה: 64.2%. קלפיות: 41.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 4,565 | 28.5% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 2,760 | 17.2% | 5.7% |
| ש"ס | 2,549 | 15.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 2,267 | 14.2% | 5.5% |
| הציונות הדתית | 1,275 | 8.0% | 5.1% |
| ישר! | 638 | 4.0% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 618 | 3.9% | 5.9% |
| ביחד | 315 | 2.0% | 9.3% |
| הרשימה המשותפת | 198 | 1.2% | 8.8% |
| עמך ישראל | 184 | 1.1% | 1.7% |
| המילואימניקים | 172 | 1.1% | 2.7% |
| רע"ם | 139 | 0.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 123 | 0.8% | 6.4% |
| נעם | 23 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 195 | 1.2% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64.2% | 83.7% | 10.6% | 2.1% |
| 2022 | 60.3% | 87.5% | 10.6% | 1.1% |
| 2021 | 56.0% | 79.9% | 17.9% | 0.8% |
| 2020 | 62.6% | 85.3% | 12.7% | 1.7% |
| 2019 · ספט׳ | 61.2% | 83.6% | 14.8% | 1.1% |
| 2019 · אפר׳ | 61.1% | 87.1% | 7.6% | 0.7% |
| 2015 | 65.0% | 89.2% | 8.1% | 1.2% |
| 2013 | 60.9% | 82.2% גוש הימין | 11.6% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2009 | 55.4% | 82.7% גוש הימין | 13.9% גוש המרכז-שמאל | 1.0% |
| 2006 | — | 64.7% גוש הימין | 25.8% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
| 2003 | 63.8% | 81.9% גוש הימין | 15.2% גוש המרכז-שמאל | 0.5% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| דרום - עכברה | 5,864 | 61.2% | יהדות התורה | 88.8% | 7.1% | 0.4% |
| כנען ב' נווה אורנים | 3,592 | 72.0% | הליכוד | 81.2% | 14.9% | 0.2% |
| כנען - איביקור | 2,783 | 65.0% | עוצמה יהודית | 93.5% | 4.1% | 0.1% |
| צפת | 1,208 | 70.7% | הליכוד | 54.9% | 19.3% | 23.8% |
| העיר העתיקה | 1,059 | 52.3% | יהדות התורה | 90.0% | 6.3% | 0.0% |
| רמת רזים - נוף כינרת | 865 | 67.7% | הליכוד | 61.3% | 31.6% | 1.5% |
| עיר | 650 | 58.4% | הליכוד | 84.0% | 8.9% | 0.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.