גדרה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
גדרה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 78.9%, במקום הראשון הליכוד (28.5%). תוצאות לפי רשימות ול־12 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 17,462. שיעור הצבעה: 78.9%. קלפיות: 35.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 4,982 | 28.5% | 20.5% |
| ישר! | 3,788 | 21.7% | 16.1% |
| ביחד | 2,316 | 13.3% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 1,529 | 8.8% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 1,061 | 6.1% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1,051 | 6.0% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 844 | 4.8% | 5.1% |
| המילואימניקים | 826 | 4.7% | 2.7% |
| ש"ס | 483 | 2.8% | 5.3% |
| עמך ישראל | 413 | 2.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 59 | 0.3% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 28 | 0.2% | 8.8% |
| רע"ם | 22 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 15 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 45 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78.9% | 45.2% | 47.1% | 0.3% |
| 2022 | 72.4% | 52.9% | 45.3% | 0.1% |
| 2021 | 69.9% | 42.1% | 56.0% | 0.1% |
| 2020 | 74.4% | 52.1% | 47.3% | 0.2% |
| 2019 · ספט׳ | 74.1% | 47.0% | 51.9% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 74.0% | 51.0% | 42.4% | 0.1% |
| 2015 | 76.8% | 58.1% | 40.5% | 0.1% |
| 2013 | 73.6% | 45.7% גוש הימין | 46.8% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2009 | 67.5% | 51.8% גוש הימין | 44.7% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 39.6% גוש הימין | 51.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 70.7% | 60.2% גוש הימין | 37.6% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| גולדה | 2,690 | 84.1% | הליכוד | 47.1% | 43.1% | 0.0% |
| המושבה הגרמנית | 2,643 | 78.6% | ישר! | 25.3% | 67.9% | 0.4% |
| עמק הנשר | 2,011 | 78.7% | הליכוד | 45.9% | 48.8% | 0.2% |
| נאות ראשונים | 1,822 | 79.2% | ישר! | 35.6% | 57.4% | 0.2% |
| מרכז אזרחי ואזור המלאכה | 1,593 | 78.9% | הליכוד | 70.0% | 23.7% | 0.3% |
| צמרת גדרה | 1,558 | 79.2% | ישר! | 36.6% | 54.9% | 0.3% |
| שיכון הנופש | 1,197 | 78.2% | ישר! | 34.0% | 57.6% | 0.0% |
| פועלים | 1,101 | 77.0% | הליכוד | 60.2% | 32.1% | 0.3% |
| גדרה הצעירה | 1,005 | 81.1% | ישר! | 37.5% | 53.6% | 0.2% |
| המושבה | 806 | 68.1% | הליכוד | 56.7% | 30.8% | 1.1% |
| נווה משה | 548 | 75.4% | הליכוד | 75.4% | 18.6% | 0.5% |
| נווה ציון | 488 | 80.4% | הליכוד | 79.1% | 14.5% | 0.8% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.