עכו: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
עכו בבחירות 2026: שיעור הצבעה 67.4%, במקום הראשון הליכוד (30.3%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 30,540. שיעור הצבעה: 67.4%. קלפיות: 78.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 9,265 | 30.3% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 7,900 | 25.9% | 8.8% |
| רע"ם | 2,313 | 7.6% | 5.9% |
| ישראל ביתנו | 2,252 | 7.4% | 5.9% |
| ישר! | 2,062 | 6.8% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 1,735 | 5.7% | 5.7% |
| ש"ס | 1,579 | 5.2% | 5.3% |
| ביחד | 1,053 | 3.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 828 | 2.7% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 511 | 1.7% | 6.4% |
| המילואימניקים | 484 | 1.6% | 2.7% |
| עמך ישראל | 265 | 0.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 55 | 0.2% | 5.5% |
| נעם | 41 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 197 | 0.6% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67.4% | 44.1% | 19.2% | 33.4% |
| 2022 | 58.9% | 52.6% | 19.8% | 26.4% |
| 2021 | 52.7% | 50.3% | 27.4% | 21.0% |
| 2020 | 63.1% | 50.1% | 19.9% | 29.6% |
| 2019 · ספט׳ | 61.6% | 49.1% | 23.1% | 27.3% |
| 2019 · אפר׳ | 58.3% | 61.3% | 13.7% | 20.5% |
| 2015 | 64.5% | 60.8% | 11.9% | 25.9% |
| 2013 | 56.0% | 54.8% גוש הימין | 18.2% גוש המרכז-שמאל | 21.6% |
| 2009 | 58.6% | 58.2% גוש הימין | 16.4% גוש המרכז-שמאל | 23.8% |
| 2006 | — | 44.3% גוש הימין | 29.2% גוש המרכז-שמאל | 23.5% |
| 2003 | 60.5% | 62.2% גוש הימין | 16.1% גוש המרכז-שמאל | 19.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| מרכז העיר | 6,287 | 69.0% | הרשימה המשותפת | 8.1% | 8.1% | 82.0% |
| מנחם בגין | 5,313 | 62.9% | הליכוד | 50.6% | 30.1% | 15.0% |
| קריית וולפסון | 4,996 | 59.1% | הרשימה המשותפת | 19.9% | 15.7% | 62.2% |
| אברהם דנינו, בן גוריון | 3,550 | 68.3% | הליכוד | 66.1% | 24.3% | 6.0% |
| נווה אביב | 3,437 | 71.3% | הליכוד | 64.3% | 20.2% | 11.5% |
| נווה יוני נתניהו | 2,099 | 74.9% | הליכוד | 72.4% | 18.9% | 4.1% |
| צפון הכרם | 1,502 | 80.2% | הליכוד | 50.7% | 22.1% | 23.4% |
| נווה אלון | 1,330 | 75.3% | הליכוד | 78.8% | 18.0% | 0.1% |
| נווה ספיר (קריית תמרים) | 1,082 | 70.8% | הליכוד | 57.9% | 31.3% | 7.6% |
| שיכון עמידר | 944 | 72.9% | הליכוד | 80.7% | 12.7% | 2.5% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.