מודיעין-מכבים-רעות: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
מודיעין-מכבים-רעות בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.1%, במקום הראשון ישר! (26.3%). תוצאות לפי רשימות ול־16 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 63,276. שיעור הצבעה: 79.1%. קלפיות: 132.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת מודיעין-מכבים-רעות במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 16,671 | 26.3% | 16.1% |
| ביחד | 11,777 | 18.6% | 9.3% |
| הליכוד | 11,093 | 17.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 5,789 | 9.1% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 4,233 | 6.7% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4,072 | 6.4% | 5.9% |
| המילואימניקים | 3,064 | 4.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2,726 | 4.3% | 5.7% |
| עמך ישראל | 2,613 | 4.1% | 1.7% |
| ש"ס | 678 | 1.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 158 | 0.2% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 97 | 0.2% | 8.8% |
| רע"ם | 62 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 37 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 206 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79.1% | 29.9% | 60.5% | 0.3% |
| 2022 | 74.7% | 38.5% | 59.7% | 0.2% |
| 2021 | 74.9% | 26.2% | 72.4% | 0.1% |
| 2020 | 76.1% | 41.1% | 58.3% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 76.3% | 37.7% | 61.7% | 0.1% |
| 2019 · אפר׳ | 78.1% | 40.7% | 52.6% | 0.1% |
| 2015 | 80.4% | 46.8% | 51.9% | 0.1% |
| 2013 | 78.7% | 38.3% גוש הימין | 57.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 75.7% | 43.7% גוש הימין | 52.5% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2006 | — | 27.7% גוש הימין | 66.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 75.6% | 44.5% גוש הימין | 53.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| מודיעין-מכבים-רעות | 10,958 | 76.7% | ישר! | 33.0% | 57.2% | 0.2% |
| המגינים | 5,952 | 77.7% | ישר! | 28.8% | 61.8% | 0.3% |
| מורשת | 5,769 | 87.4% | הליכוד | 40.2% | 48.6% | 0.1% |
| אבני חן | 5,416 | 78.7% | ישר! | 32.0% | 56.9% | 0.2% |
| הכרמים | 4,509 | 81.3% | ישר! | 31.4% | 60.0% | 0.2% |
| הנביאים | 4,301 | 79.9% | ישר! | 28.3% | 62.8% | 0.4% |
| הנחלים | 4,189 | 75.4% | ישר! | 23.1% | 69.8% | 0.5% |
| רעות | 3,835 | 81.0% | ישר! | 14.2% | 81.2% | 0.3% |
| מורייה | 3,609 | 78.1% | ישר! | 35.0% | 51.8% | 0.1% |
| נופים | 3,190 | 85.9% | הליכוד | 36.0% | 51.6% | 0.2% |
| השבטים | 2,667 | 76.2% | ישר! | 25.5% | 64.4% | 0.3% |
| הפרחים | 2,145 | 72.7% | ישר! | 23.2% | 69.7% | 0.3% |
| הציפורים | 1,835 | 83.4% | ישר! | 35.5% | 53.7% | 0.1% |
| משואה | 1,769 | 75.8% | ישר! | 34.2% | 51.8% | 0.1% |
| מכבים | 1,681 | 78.6% | ישר! | 9.8% | 85.4% | 0.5% |
| מע"ר | 1,451 | 78.8% | ישר! | 24.5% | 66.9% | 0.2% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.