חדרה: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
חדרה בבחירות 2026: שיעור הצבעה 69.1%, במקום הראשון הליכוד (35.7%). תוצאות לפי רשימות ול־16 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 58,351. שיעור הצבעה: 69.1%. קלפיות: 130.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 20,823 | 35.7% | 20.5% |
| ישר! | 10,490 | 18.0% | 16.1% |
| ביחד | 5,475 | 9.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 4,878 | 8.4% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 4,168 | 7.1% | 5.7% |
| ש"ס | 3,329 | 5.7% | 5.3% |
| המילואימניקים | 2,573 | 4.4% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2,339 | 4.0% | 6.4% |
| הציונות הדתית | 1,914 | 3.3% | 5.1% |
| עמך ישראל | 924 | 1.6% | 1.7% |
| יהדות התורה | 466 | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 213 | 0.4% | 8.8% |
| נעם | 147 | 0.3% | 0.2% |
| רע"ם | 125 | 0.2% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 487 | 0.8% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 69.1% | 52.6% | 39.7% | 0.6% |
| 2022 | 62.7% | 59.2% | 38.6% | 0.4% |
| 2021 | 59.1% | 49.1% | 48.8% | 0.2% |
| 2020 | 63.0% | 58.3% | 40.8% | 0.4% |
| 2019 · ספט׳ | 62.3% | 52.9% | 46.1% | 0.3% |
| 2019 · אפר׳ | 62.8% | 63.3% | 31.0% | 0.2% |
| 2015 | 64.9% | 70.6% | 27.6% | 0.3% |
| 2013 | 57.7% | 54.5% גוש הימין | 37.8% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2009 | 56.2% | 61.6% גוש הימין | 34.9% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2006 | — | 45.4% גוש הימין | 48.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
| 2003 | 62.0% | 65.7% גוש הימין | 31.9% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| בית אליעזר | 8,871 | 68.9% | הליכוד | 53.9% | 39.0% | 0.6% |
| הפארק-צפון ותיק | 6,639 | 73.7% | הליכוד | 42.4% | 50.3% | 0.2% |
| גבעת אולגה | 6,635 | 69.0% | הליכוד | 61.6% | 31.7% | 0.2% |
| מרכז העיר | 5,406 | 64.6% | הליכוד | 55.8% | 37.2% | 0.4% |
| נחליאל | 4,760 | 69.1% | הליכוד | 60.9% | 31.7% | 0.5% |
| רמב"ם | 4,252 | 64.3% | הליכוד | 54.5% | 38.4% | 0.4% |
| ברנדייס | 3,197 | 70.5% | הליכוד | 39.7% | 52.3% | 0.4% |
| הפארק | 3,165 | 81.6% | הליכוד | 39.1% | 52.3% | 0.1% |
| האוצר | 2,652 | 63.7% | הליכוד | 57.2% | 36.8% | 0.2% |
| בית"ר | 2,590 | 61.9% | הליכוד | 54.4% | 34.7% | 1.5% |
| עין הים | 2,469 | 73.2% | הליכוד | 40.7% | 52.2% | 0.4% |
| פאר | 2,225 | 66.6% | הליכוד | 57.4% | 32.2% | 2.7% |
| יצחק | 2,071 | 77.1% | הליכוד | 59.6% | 31.3% | 2.0% |
| נווה חיים | 1,981 | 75.0% | הליכוד | 53.6% | 38.4% | 1.0% |
| גני אלון | 981 | 60.3% | הליכוד | 58.0% | 30.0% | 0.8% |
| רחוב הנשיא צפון | 457 | 71.6% | הליכוד | 43.5% | 50.1% | 0.2% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.