כרמיאל: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
כרמיאל בבחירות 2026: שיעור הצבעה 64.3%, במקום הראשון הליכוד (26.9%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 27,534. שיעור הצבעה: 64.3%. קלפיות: 72.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת כרמיאל במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 7,406 | 26.9% | 20.5% |
| ישר! | 5,167 | 18.8% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 4,695 | 17.1% | 5.9% |
| ביחד | 2,900 | 10.5% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 1,444 | 5.2% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 1,017 | 3.7% | 6.4% |
| יהדות התורה | 975 | 3.5% | 5.5% |
| המילואימניקים | 892 | 3.2% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 875 | 3.2% | 5.1% |
| הרשימה המשותפת | 668 | 2.4% | 8.8% |
| ש"ס | 559 | 2.0% | 5.3% |
| עמך ישראל | 482 | 1.8% | 1.7% |
| רע"ם | 259 | 0.9% | 5.9% |
| נעם | 8 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 187 | 0.7% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 64.3% | 40.9% | 50.0% | 3.4% |
| 2022 | 57.1% | 45.3% | 50.9% | 2.0% |
| 2021 | 56.6% | 36.6% | 60.1% | 1.4% |
| 2020 | 59.4% | 46.1% | 51.5% | 1.9% |
| 2019 · ספט׳ | 59.3% | 41.7% | 56.2% | 1.4% |
| 2019 · אפר׳ | 60.6% | 61.7% | 31.4% | 0.9% |
| 2015 | 63.1% | 65.5% | 31.4% | 1.3% |
| 2013 | 59.0% | 53.1% גוש הימין | 39.4% גוש המרכז-שמאל | 1.0% |
| 2009 | 60.5% | 62.0% גוש הימין | 34.7% גוש המרכז-שמאל | 0.8% |
| 2006 | — | 40.5% גוש הימין | 53.6% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2003 | 61.6% | 58.8% גוש הימין | 38.3% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| רמת רבין | 6,274 | 72.6% | הליכוד | 38.2% | 52.6% | 3.3% |
| שגיא | 5,952 | 65.5% | הליכוד | 40.1% | 50.2% | 4.3% |
| גבעת מכוש | 2,885 | 74.8% | הליכוד | 40.2% | 50.9% | 2.5% |
| גבעת רם | 2,588 | 73.4% | הליכוד | 40.2% | 46.0% | 6.2% |
| אשכול | 2,413 | 60.5% | הליכוד | 47.8% | 45.5% | 1.5% |
| המייסדים | 2,150 | 47.5% | הליכוד | 42.7% | 49.1% | 3.5% |
| האירוסים | 1,940 | 58.6% | הליכוד | 45.5% | 47.9% | 1.6% |
| כתף | 1,519 | 53.4% | הליכוד | 42.3% | 49.1% | 3.0% |
| הגליל | 1,197 | 65.8% | הליכוד | 38.9% | 54.1% | 2.1% |
| קריית פסטיבל המחול | 616 | 50.0% | הליכוד | 35.2% | 57.5% | 3.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.