VoteIsrael

ירוחם: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

ירוחם בבחירות 2026: שיעור הצבעה 72.0%, במקום הראשון הליכוד (35.1%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 6,054. שיעור הצבעה: 72.0%. קלפיות: 15.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת ירוחם במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הליכוד2,12735.1%20.5%
עוצמה יהודית62210.3%5.7%
הציונות הדתית5619.3%5.1%
ישר!5268.7%16.1%
ש"ס4637.6%5.3%
יהדות התורה3485.7%5.5%
ישראל ביתנו3065.1%5.9%
ביחד2674.4%9.3%
עמך ישראל2363.9%1.7%
המילואימניקים2103.5%2.7%
רע"ם1953.2%5.9%
הדמוקרטים1242.0%6.4%
נעם90.1%0.2%
הרשימה המשותפת50.1%8.8%
יתר הרשימות550.9%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202672.0%68.1%20.2%3.3%
202266.1%77.9%19.6%1.6%
202162.6%65.6%32.0%1.4%
202067.2%77.8%20.1%1.8%
2019 · ספט׳66.2%74.8%23.0%1.6%
2019 · אפר׳66.5%79.2%13.3%0.8%
201564.3%84.5%12.5%0.8%
201360.3%71.0% גוש הימין19.9% גוש המרכז-שמאל0.9%
200956.3%78.6% גוש הימין17.3% גוש המרכז-שמאל0.8%
2006—64.8% גוש הימין31.7% גוש המרכז-שמאל0.5%
200363.0%79.0% גוש הימין18.3% גוש המרכז-שמאל0.9%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
צהלה1,23474.4%הליכוד66.7%19.0%2.0%
אשל1,08263.5%הליכוד64.0%25.4%3.7%
אלי כהן98073.7%יהדות התורה80.2%10.1%5.5%
מתחם תרבות וספורט50579.7%הליכוד62.6%17.8%11.3%
המרכז50473.9%הליכוד67.3%22.0%1.0%
נווה נוף42182.3%הליכוד59.9%25.9%1.2%
אירוסים38378.6%הליכוד78.6%14.9%0.0%
נווה עמק35380.5%הליכוד65.4%24.4%1.7%
נאות הדר29863.7%הליכוד67.1%24.2%0.0%
אליהו הנביא29459.4%הליכוד61.2%30.6%2.7%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים