מעלות-תרשיחא: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
מעלות-תרשיחא בבחירות 2026: שיעור הצבעה 69.2%, במקום הראשון הליכוד (26.1%). תוצאות לפי רשימות ול־10 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 13,632. שיעור הצבעה: 69.2%. קלפיות: 33.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת מעלות-תרשיחא במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 3,555 | 26.1% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 2,580 | 18.9% | 8.8% |
| ישראל ביתנו | 1,753 | 12.9% | 5.9% |
| ישר! | 1,234 | 9.1% | 16.1% |
| הציונות הדתית | 783 | 5.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 725 | 5.3% | 5.7% |
| רע"ם | 715 | 5.2% | 5.9% |
| ביחד | 586 | 4.3% | 9.3% |
| ש"ס | 552 | 4.0% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 423 | 3.1% | 6.4% |
| המילואימניקים | 317 | 2.3% | 2.7% |
| עמך ישראל | 194 | 1.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 87 | 0.6% | 5.5% |
| נעם | 8 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 120 | 0.9% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 69.2% | 41.8% | 29.3% | 24.2% |
| 2022 | 60.7% | 46.2% | 30.1% | 22.0% |
| 2021 | 58.3% | 40.9% | 39.3% | 18.3% |
| 2020 | 63.6% | 44.7% | 31.1% | 23.8% |
| 2019 · ספט׳ | 62.5% | 43.5% | 35.3% | 20.5% |
| 2019 · אפר׳ | 59.6% | 62.8% | 16.6% | 14.0% |
| 2015 | 66.8% | 64.2% | 14.2% | 19.9% |
| 2013 | 61.3% | 54.6% גוש הימין | 18.6% גוש המרכז-שמאל | 19.6% |
| 2009 | 62.3% | 64.0% גוש הימין | 16.9% גוש המרכז-שמאל | 17.1% |
| 2006 | — | 45.3% גוש הימין | 35.6% גוש המרכז-שמאל | 14.9% |
| 2003 | 66.8% | 54.6% גוש הימין | 27.0% גוש המרכז-שמאל | 15.8% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ותיקה - מרכז העיר | 2,358 | 61.7% | הליכוד | 59.3% | 32.7% | 4.3% |
| יצחק רבין | 2,300 | 65.1% | הליכוד | 44.7% | 47.4% | 1.1% |
| מרכז הכפר | 2,017 | 75.9% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 8.1% | 90.0% |
| סביונים | 1,911 | 69.9% | הליכוד | 50.4% | 35.6% | 8.1% |
| אילנות | 1,657 | 70.7% | הליכוד | 67.0% | 22.8% | 3.4% |
| בנה ביתך צפון | 1,027 | 76.4% | הרשימה המשותפת | 1.2% | 8.2% | 89.3% |
| אורנים | 886 | 79.5% | הליכוד | 42.4% | 38.6% | 13.3% |
| יפה נוף | 728 | 73.7% | הליכוד | 58.0% | 32.6% | 3.2% |
| הזיתים | 442 | 72.2% | הליכוד | 42.8% | 33.7% | 18.3% |
| הסגליות | 306 | 55.7% | הליכוד | 62.4% | 33.0% | 0.3% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.