לוד: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
לוד בבחירות 2026: שיעור הצבעה 71.1%, במקום הראשון הליכוד (24.9%). תוצאות לפי רשימות ול־22 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 45,317. שיעור הצבעה: 71.1%. קלפיות: 110.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 11,266 | 24.9% | 20.5% |
| הרשימה המשותפת | 7,676 | 16.9% | 8.8% |
| עוצמה יהודית | 3,892 | 8.6% | 5.7% |
| רע"ם | 3,739 | 8.3% | 5.9% |
| ישראל ביתנו | 3,105 | 6.9% | 5.9% |
| יהדות התורה | 2,763 | 6.1% | 5.5% |
| ש"ס | 2,686 | 5.9% | 5.3% |
| הציונות הדתית | 2,679 | 5.9% | 5.1% |
| ישר! | 2,645 | 5.8% | 16.1% |
| ביחד | 1,838 | 4.1% | 9.3% |
| המילואימניקים | 994 | 2.2% | 2.7% |
| עמך ישראל | 790 | 1.7% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 582 | 1.3% | 6.4% |
| נעם | 47 | 0.1% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 615 | 1.4% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 71.1% | 51.4% | 18.0% | 25.2% |
| 2022 | 60.7% | 60.5% | 17.7% | 20.4% |
| 2021 | 53.2% | 54.1% | 30.8% | 13.6% |
| 2020 | 62.1% | 56.0% | 22.6% | 20.9% |
| 2019 · ספט׳ | 58.6% | 53.5% | 28.6% | 14.2% |
| 2019 · אפר׳ | 56.1% | 68.1% | 15.5% | 10.9% |
| 2015 | 61.6% | 68.9% | 13.3% | 16.2% |
| 2013 | 55.7% | 59.5% גוש הימין | 18.9% גוש המרכז-שמאל | 16.0% |
| 2009 | 55.4% | 65.9% גוש הימין | 18.9% גוש המרכז-שמאל | 12.9% |
| 2006 | — | 51.1% גוש הימין | 31.0% גוש המרכז-שמאל | 12.0% |
| 2003 | 59.7% | 64.3% גוש הימין | 22.5% גוש המרכז-שמאל | 11.3% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| גני אביב | 6,745 | 62.7% | ישראל ביתנו | 35.8% | 54.6% | 3.5% |
| גני איילון | 4,464 | 88.4% | יהדות התורה | 93.6% | 1.8% | 0.0% |
| גני יער | 3,427 | 81.4% | הליכוד | 69.0% | 21.0% | 4.5% |
| רמת אשכול | 3,176 | 72.0% | הרשימה המשותפת | 6.3% | 2.5% | 89.6% |
| מרכז העיר | 2,953 | 70.9% | הרשימה המשותפת | 43.4% | 12.2% | 35.1% |
| חיסכון ג' | 2,739 | 60.8% | הליכוד | 64.5% | 18.5% | 9.9% |
| נווה נוף | 2,326 | 68.8% | הליכוד | 48.4% | 22.4% | 22.6% |
| לוד הצעירה | 2,243 | 73.8% | הליכוד | 55.0% | 19.4% | 20.8% |
| נווה זית | 1,876 | 67.0% | הליכוד | 67.2% | 11.2% | 15.0% |
| עמידר | 1,808 | 66.4% | הליכוד | 72.0% | 13.9% | 8.1% |
| חב"ד | 1,647 | 79.0% | עוצמה יהודית | 93.5% | 3.4% | 0.6% |
| גבעת הזיתים | 1,617 | 66.4% | הליכוד | 67.2% | 20.4% | 6.2% |
| ורדה הרכבת | 1,565 | 76.2% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.8% | 97.6% |
| נופי בן שמן | 1,466 | 84.5% | הליכוד | 64.5% | 24.4% | 1.3% |
| החשמונאים | 1,258 | 70.9% | הרשימה המשותפת | 22.6% | 8.3% | 63.8% |
| שגיא ב' | 1,107 | 54.3% | הליכוד | 66.6% | 15.7% | 6.6% |
| פרדס שניר | 957 | 73.6% | הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.6% | 97.3% |
| נווה ירק | 939 | 78.5% | הרשימה המשותפת | 0.6% | 1.6% | 97.0% |
| ממשלתית | 932 | 68.8% | הליכוד | 76.8% | 7.7% | 11.3% |
| מע"ר (10-8) | 832 | 74.8% | הרשימה המשותפת | 0.7% | 1.6% | 97.0% |
| נאות יצחק | 778 | 80.0% | הליכוד | 67.7% | 17.2% | 7.8% |
| רסקו | 462 | 70.5% | הליכוד | 63.9% | 10.6% | 22.9% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.