VoteIsrael

מג'ד אל-כרום: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

מג'ד אל-כרום בבחירות 2026: שיעור הצבעה 85.4%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (86.4%). תוצאות לפי רשימות ול־4 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 10,297. שיעור הצבעה: 85.4%. קלפיות: 17.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת מג'ד אל-כרום במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת8,89686.4%8.8%
רע"ם1,21411.8%5.9%
הדמוקרטים930.9%6.4%
הליכוד190.2%20.5%
ישר!100.1%16.1%
ישראל ביתנו80.1%5.9%
המילואימניקים40.0%2.7%
נעם20.0%0.2%
ביחד10.0%9.3%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
הציונות הדתית10.0%5.1%
עמך ישראל10.0%1.7%
יתר הרשימות470.5%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202685.4%0.2%1.1%98.2%
202266.7%0.5%1.0%97.8%
202154.0%1.3%2.5%95.8%
202076.7%0.5%0.4%98.7%
2019 · ספט׳70.8%0.8%1.9%96.4%
2019 · אפר׳61.1%2.1%5.7%91.2%
201574.8%0.8%9.8%88.5%
201373.1%2.4% גוש הימין7.6% גוש המרכז-שמאל89.2%
200973.7%1.0% גוש הימין3.8% גוש המרכז-שמאל94.5%
2006—7.2% גוש הימין23.2% גוש המרכז-שמאל68.3%
200380.3%3.8% גוש הימין9.1% גוש המרכז-שמאל82.6%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
אל-מרווח3,04685.2%הרשימה המשותפת0.1%0.7%98.5%
דרומית2,96685.3%הרשימה המשותפת0.2%1.1%98.2%
א-תאנויה (בית ספר תיכון)2,45987.1%הרשימה המשותפת0.2%0.6%98.7%
הכפר הישן1,82683.5%הרשימה המשותפת0.3%2.5%97.0%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים