ערערה-בנגב: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
ערערה-בנגב בבחירות 2026: שיעור הצבעה 81.6%, במקום הראשון רע"ם (84.6%). תוצאות לפי רשימות ול־6 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 9,428. שיעור הצבעה: 81.6%. קלפיות: 18.
תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת ערערה-בנגב במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| רע"ם | 7,974 | 84.6% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 1,307 | 13.9% | 8.8% |
| הדמוקרטים | 52 | 0.6% | 6.4% |
| הליכוד | 17 | 0.2% | 20.5% |
| ש"ס | 6 | 0.1% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 5 | 0.1% | 5.9% |
| ישר! | 3 | 0.0% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 3 | 0.0% | 5.7% |
| ביחד | 2 | 0.0% | 9.3% |
| הציונות הדתית | 2 | 0.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 2 | 0.0% | 1.7% |
| המילואימניקים | 1 | 0.0% | 2.7% |
| יתר הרשימות | 54 | 0.6% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 81.6% | 0.3% | 0.7% | 98.4% |
| 2022 | 57.2% | 0.8% | 0.8% | 97.8% |
| 2021 | 48.1% | 1.7% | 1.5% | 96.2% |
| 2020 | 59.6% | 0.5% | 3.0% | 95.8% |
| 2019 · ספט׳ | 52.4% | 2.3% | 4.7% | 91.3% |
| 2019 · אפר׳ | 56.5% | 3.0% | 3.3% | 92.8% |
| 2015 | 57.5% | 3.2% | 4.8% | 90.1% |
| 2013 | 65.5% | 1.2% גוש הימין | 0.8% גוש המרכז-שמאל | 97.4% |
| 2009 | 58.6% | 1.3% גוש הימין | 1.8% גוש המרכז-שמאל | 95.9% |
| 2006 | — | 7.0% גוש הימין | 8.2% גוש המרכז-שמאל | 82.9% |
| 2003 | 46.2% | 3.8% גוש הימין | 7.3% גוש המרכז-שמאל | 80.6% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| שכונה 5א' | 3,779 | 75.1% | רע"ם | 0.2% | 0.4% | 98.5% |
| שכונה 1 | 2,775 | 84.0% | רע"ם | 0.3% | 1.1% | 97.8% |
| שכונה 2ב' | 1,455 | 78.7% | רע"ם | 0.4% | 1.2% | 98.0% |
| שכונה 9 | 1,125 | 84.8% | רע"ם | 0.4% | 0.1% | 99.1% |
| שכונה 7 | 1,114 | 83.3% | רע"ם | 0.4% | 0.4% | 98.8% |
| שכונה 11 | 637 | 84.9% | רע"ם | 0.3% | 0.2% | 98.6% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.