VoteIsrael

נחף: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

נחף בבחירות 2026: שיעור הצבעה 82.5%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (62.0%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 8,354. שיעור הצבעה: 82.5%. קלפיות: 15.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת נחף במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת5,18162.0%8.8%
רע"ם3,01336.1%5.9%
הדמוקרטים831.0%6.4%
הליכוד160.2%20.5%
ישר!40.0%16.1%
ישראל ביתנו40.0%5.9%
ש"ס20.0%5.3%
המילואימניקים10.0%2.7%
עמך ישראל10.0%1.7%
נעם10.0%0.2%
יתר הרשימות480.6%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202682.5%0.2%1.1%98.1%
202258.4%2.2%3.0%94.2%
202147.3%3.0%3.5%92.9%
202071.2%1.0%1.0%97.5%
2019 · ספט׳64.3%1.6%1.8%93.2%
2019 · אפר׳52.1%1.5%5.4%76.1%
201570.8%0.6%1.3%97.1%
201357.1%12.7% גוש הימין9.0% גוש המרכז-שמאל77.1%
200970.1%6.7% גוש הימין3.2% גוש המרכז-שמאל89.1%
2006—12.0% גוש הימין12.9% גוש המרכז-שמאל74.3%
200361.5%2.3% גוש הימין7.3% גוש המרכז-שמאל87.1%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
זוגות צעירים2,77381.3%הרשימה המשותפת0.1%1.2%98.2%
חקל אל-מר'ארה2,14682.3%הרשימה המשותפת0.1%1.4%97.9%
כביש ראשי וא-דבה1,76183.3%הרשימה המשותפת0.2%0.9%98.2%
אל-מריג'1,05184.5%הרשימה המשותפת0.6%1.0%97.6%
העיר העתיקה62382.9%הרשימה המשותפת0.5%0.3%98.4%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים