VoteIsrael

באר שבע: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

באר שבע בבחירות 2026: שיעור הצבעה 66.9%, במקום הראשון הליכוד (39.2%). תוצאות לפי רשימות ול־18 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 113,940. שיעור הצבעה: 66.9%. קלפיות: 289.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת באר שבע במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הליכוד44,69639.2%20.5%
ישר!14,50412.7%16.1%
עוצמה יהודית13,16111.6%5.7%
ישראל ביתנו10,7199.4%5.9%
ביחד8,2847.3%9.3%
ש"ס5,7295.0%5.3%
הציונות הדתית4,6264.1%5.1%
המילואימניקים3,9083.4%2.7%
הדמוקרטים2,8872.5%6.4%
עמך ישראל2,0881.8%1.7%
רע"ם1,0210.9%5.9%
הרשימה המשותפת7900.7%8.8%
יהדות התורה4830.4%5.5%
נעם2410.2%0.2%
יתר הרשימות8030.7%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202666.9%60.3%31.9%1.6%
202261.3%67.1%30.3%0.8%
202156.6%56.1%41.6%0.6%
202061.8%65.4%33.4%0.8%
2019 · ספט׳60.3%60.3%38.5%0.6%
2019 · אפר׳61.3%71.2%21.4%0.4%
201562.9%76.6%21.2%0.5%
201356.7%64.7% גוש הימין28.1% גוש המרכז-שמאל0.6%
200953.4%69.0% גוש הימין27.9% גוש המרכז-שמאל0.5%
2006—51.0% גוש הימין44.3% גוש המרכז-שמאל0.4%
200357.4%68.0% גוש הימין29.5% גוש המרכז-שמאל0.4%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
נווה זאב15,36872.9%הליכוד58.5%35.1%0.5%
שכונה ו'10,30162.7%הליכוד66.5%26.5%1.5%
נווה מנחם10,04573.1%הליכוד62.6%30.8%0.4%
רמות הרכס9,80880.1%הליכוד58.4%32.3%2.0%
שכונה יא'8,63060.5%הליכוד59.9%32.8%0.7%
רמות8,00176.4%הליכוד56.1%34.6%2.5%
שכונה ד'6,43950.1%הליכוד59.2%30.9%4.1%
שכונה א'6,35562.9%הליכוד62.8%29.9%2.2%
שכונה ט'6,09567.6%הליכוד54.9%37.9%0.5%
שכונה ה'6,04356.8%הליכוד64.5%29.1%1.1%
עיר עתיקה5,50867.7%הליכוד59.0%33.9%1.3%
שכונה ג'4,77253.9%הליכוד54.1%35.0%5.6%
הפארק4,20380.4%הליכוד61.3%28.7%2.4%
שכונה ב'3,32961.9%הליכוד60.9%31.1%1.7%
נווה נוי3,29075.8%הליכוד60.7%31.2%1.4%
נאות לון2,56778.1%הליכוד63.7%29.3%0.5%
סיגליות2,04983.4%הליכוד69.2%23.9%0.1%
נחל בקע1,13760.9%הליכוד56.5%35.6%2.1%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים