VoteIsrael

מעלה עירון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026

מעלה עירון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.7%, במקום הראשון הרשימה המשותפת (82.7%). תוצאות לפי רשימות ול־5 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.

קולות כשרים: 9,134. שיעור הצבעה: 79.7%. קלפיות: 17.

תוצאות ועדת הבחירות נכון ל־4 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.

פתיחת מעלה עירון במפה האינטראקטיבית

קולות לפי רשימות, 2026

רשימהקולותשיעור ביישובארצי
הרשימה המשותפת7,55082.7%8.8%
רע"ם1,35814.9%5.9%
הדמוקרטים760.8%6.4%
ישראל ביתנו250.3%5.9%
ישר!160.2%16.1%
הליכוד130.1%20.5%
ביחד40.0%9.3%
ש"ס30.0%5.3%
הציונות הדתית20.0%5.1%
עוצמה יהודית10.0%5.7%
המילואימניקים10.0%2.7%
עמך ישראל10.0%1.7%
יתר הרשימות840.9%

הגושים בכל מערכות הבחירות

בחירותשיעור הצבעהגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
202679.7%0.2%1.3%97.5%
202243.1%6.1%3.7%89.4%
202131.4%3.1%4.9%91.0%
202061.3%0.4%0.5%98.5%
2019 · ספט׳48.5%1.6%3.1%94.6%
2019 · אפר׳37.1%7.0%5.1%87.2%
201566.3%1.4%2.1%96.0%
201351.6%14.0% גוש הימין3.6% גוש המרכז-שמאל81.5%
200944.9%1.1% גוש הימין2.5% גוש המרכז-שמאל95.4%
2006—1.5% גוש הימין13.6% גוש המרכז-שמאל82.5%
200355.3%1.4% גוש הימין9.0% גוש המרכז-שמאל62.9%

שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.

שכונות, 2026

שכונהקולותשיעור הצבעהמקום ראשוןגוש נתניהוהאופוזיציההמפלגות הערביות
זלפה3,00282.1%הרשימה המשותפת0.2%1.6%96.8%
ג'בארין (מושיירפה)2,33974.1%הרשימה המשותפת0.3%0.8%97.9%
דרום מזרח (מוס'מוס')1,57282.2%הרשימה המשותפת0.1%0.4%99.1%
אבו שהאב (מוס'מוס')1,11579.3%הרשימה המשותפת0.2%1.1%98.1%
עיאש (סאלם)1,10683.4%הרשימה המשותפת0.3%3.4%95.8%

השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.

התוצאות הארציות, 2026 · כל הערים והיישובים