אשדוד: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
אשדוד בבחירות 2026: שיעור הצבעה 68.5%, במקום הראשון הליכוד (30.2%). תוצאות לפי רשימות ול־18 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 127,121. שיעור הצבעה: 68.5%. קלפיות: 312.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת אשדוד במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38,386 | 30.2% | 20.5% |
| יהדות התורה | 15,789 | 12.4% | 5.5% |
| ישראל ביתנו | 15,781 | 12.4% | 5.9% |
| ישר! | 14,301 | 11.2% | 16.1% |
| ש"ס | 12,857 | 10.1% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 9,542 | 7.5% | 5.7% |
| ביחד | 9,008 | 7.1% | 9.3% |
| המילואימניקים | 3,774 | 3.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית | 3,281 | 2.6% | 5.1% |
| עמך ישראל | 1,594 | 1.3% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1,483 | 1.2% | 6.4% |
| נעם | 118 | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 59 | 0.0% | 8.8% |
| רע"ם | 49 | 0.0% | 5.9% |
| יתר הרשימות | 1,099 | 0.9% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 68.5% | 62.8% | 31.9% | 0.1% |
| 2022 | 64.4% | 67.5% | 31.2% | 0.1% |
| 2021 | 61.6% | 59.5% | 39.1% | 0.0% |
| 2020 | 66.1% | 65.7% | 33.9% | 0.1% |
| 2019 · ספט׳ | 65.5% | 61.7% | 37.7% | 0.0% |
| 2019 · אפר׳ | 66.1% | 76.9% | 18.5% | 0.1% |
| 2015 | 67.7% | 81.4% | 17.1% | 0.0% |
| 2013 | 63.0% | 71.5% גוש הימין | 22.3% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2009 | 61.4% | 76.8% גוש הימין | 20.9% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2006 | — | 60.9% גוש הימין | 34.2% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 63.7% | 72.9% גוש הימין | 25.4% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| רובע סיטי | 11,981 | 70.8% | הליכוד | 51.3% | 42.8% | 0.1% |
| רובע ד' | 10,020 | 63.4% | הליכוד | 60.3% | 33.9% | 0.1% |
| רובע י"א | 9,786 | 68.2% | הליכוד | 54.8% | 39.7% | 0.2% |
| רובע ז' | 9,481 | 83.3% | יהדות התורה | 98.5% | 0.2% | 0.0% |
| רובע ג' | 9,144 | 73.0% | יהדות התורה | 87.2% | 8.2% | 0.1% |
| רובע י"ב | 8,905 | 73.8% | הליכוד | 57.3% | 36.3% | 0.0% |
| רובע ה' | 8,543 | 69.3% | הליכוד | 61.8% | 32.7% | 0.1% |
| רובע ח' | 8,271 | 71.4% | יהדות התורה | 64.9% | 30.6% | 0.1% |
| רובע א' | 7,825 | 53.1% | הליכוד | 54.1% | 40.5% | 0.1% |
| רובע ו' | 6,763 | 66.7% | יהדות התורה | 83.6% | 12.3% | 0.1% |
| רובע י"ג | 5,839 | 67.5% | ישראל ביתנו | 36.3% | 56.4% | 0.2% |
| רובע ט' | 5,448 | 69.0% | הליכוד | 58.7% | 36.1% | 0.2% |
| רובע י' | 4,812 | 64.5% | הליכוד | 42.5% | 51.4% | 0.1% |
| רובע ט"ו | 4,764 | 70.8% | הליכוד | 54.6% | 39.5% | 0.0% |
| רובע ב' | 4,627 | 53.2% | הליכוד | 66.7% | 28.1% | 0.3% |
| רובע י"ז | 4,474 | 73.4% | הליכוד | 59.7% | 34.1% | 0.0% |
| רובע ט"ז | 3,694 | 79.3% | הליכוד | 52.3% | 41.2% | 0.0% |
| הקריה - מע"ר | 2,744 | 76.9% | הליכוד | 61.5% | 31.7% | 0.1% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.