הוד השרון: תוצאות הבחירות לכנסת 2026
הוד השרון בבחירות 2026: שיעור הצבעה 79.5%, במקום הראשון ישר! (34.2%). תוצאות לפי רשימות ול־12 שכונות, וגושים בכל מערכות הבחירות מאז 2003.
קולות כשרים: 41,771. שיעור הצבעה: 79.5%. קלפיות: 81.
תוצאות לא סופיות של ועדת הבחירות נכון ל־2 בנובמבר 2026. המעטפות הכפולות (חיילים, בתי חולים ועוד) נכללות בסיכום הארצי ולא בעיר.
פתיחת הוד השרון במפה האינטראקטיבית
קולות לפי רשימות, 2026
| רשימה | קולות | שיעור ביישוב | ארצי |
|---|---|---|---|
| ישר! | 14,296 | 34.2% | 16.1% |
| ביחד | 8,448 | 20.2% | 9.3% |
| הליכוד | 6,217 | 14.9% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 5,832 | 14.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 2,434 | 5.8% | 5.9% |
| המילואימניקים | 1,182 | 2.8% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 1,157 | 2.8% | 5.7% |
| הציונות הדתית | 856 | 2.0% | 5.1% |
| עמך ישראל | 541 | 1.3% | 1.7% |
| ש"ס | 507 | 1.2% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 69 | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 66 | 0.2% | 5.5% |
| רע"ם | 48 | 0.1% | 5.9% |
| נעם | 3 | 0.0% | 0.2% |
| יתר הרשימות | 115 | 0.3% |
הגושים בכל מערכות הבחירות
| בחירות | שיעור הצבעה | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 79.5% | 21.1% | 74.2% | 0.3% |
| 2022 | 74.4% | 27.1% | 70.9% | 0.3% |
| 2021 | 74.4% | 21.9% | 76.5% | 0.1% |
| 2020 | 75.6% | 29.2% | 70.3% | 0.3% |
| 2019 · ספט׳ | 75.5% | 26.5% | 72.9% | 0.2% |
| 2019 · אפר׳ | 76.7% | 29.5% | 65.8% | 0.1% |
| 2015 | 77.7% | 36.3% | 62.1% | 0.1% |
| 2013 | 75.0% | 28.2% גוש הימין | 66.5% גוש המרכז-שמאל | 0.3% |
| 2009 | 71.9% | 34.7% גוש הימין | 61.7% גוש המרכז-שמאל | 0.4% |
| 2006 | — | 22.8% גוש הימין | 70.8% גוש המרכז-שמאל | 0.1% |
| 2003 | 72.7% | 43.7% גוש הימין | 53.1% גוש המרכז-שמאל | 0.2% |
שיעור מהקולות הכשרים ביישוב. עד 2015 הגושים הם הימין והמרכז-שמאל; מ־2015 — לפי היחס לנתניהו.
שכונות, 2026
| שכונה | קולות | שיעור הצבעה | מקום ראשון | גוש נתניהו | האופוזיציה | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| רמתיים | 7,945 | 76.7% | ישר! | 19.2% | 75.9% | 0.3% |
| מגדיאל | 6,123 | 77.9% | ישר! | 21.5% | 73.5% | 0.4% |
| מתחם 1200 | 5,928 | 85.9% | ישר! | 14.8% | 80.9% | 0.2% |
| הוד השרון | 4,918 | 79.6% | ישר! | 17.3% | 77.7% | 0.3% |
| גיל עמל | 3,188 | 79.5% | הליכוד | 41.0% | 53.7% | 0.2% |
| מתחם 200 | 2,902 | 81.1% | ישר! | 18.5% | 77.2% | 0.1% |
| גני צבי | 2,322 | 79.4% | ישר! | 22.7% | 73.6% | 0.2% |
| הדר | 2,049 | 77.2% | ישר! | 14.5% | 80.8% | 0.5% |
| רמת מנחם | 1,904 | 80.4% | ישר! | 10.9% | 85.1% | 0.1% |
| מתחם 20-19 (מתחם הפרחים) | 1,614 | 78.6% | ישר! | 24.2% | 72.6% | 0.2% |
| נווה הדר | 1,556 | 80.2% | ישר! | 28.1% | 67.1% | 0.3% |
| נווה נאמן | 1,322 | 76.7% | הליכוד | 40.2% | 54.1% | 0.5% |
השכונות וגבולותיהן — לפי GovMap; הקלפיות שויכו לשכונות לפי כתובתן.